Společenská hra MONOPOLY JUNIOR AKCE

Katalogová cena s DPH: 599 Kč

Akční sleva 6 %

s DPH: 563 Kč

  • Katalogové číslo: 40055
  • Záruka (měsíců): 24

Monopoly Junior je skvělá a rychlá dětská hra pro obchodování s nemovitostmi. Ožijí v níoblíbené figurky z klasické hry v jejich dětské podobě. Děti, nakupujte, obchodujte, sbírejteMonopoly peníze, berte karty Šance a staňte se vítězem Monopoly Junior!


HRA JE KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ


Hra obsahuje:

- 1 herní plán

- 1 balíček karet "Šance" (25 ks)

- 48 pokladen (4 sady po 12 kusech)

- balíček peněz Monopoly

- hrací kostku

- 4 autíčka

- návod ke hře


Počet hráčů: 2-4

Věk hráčů: od 5 do 8 let

Monopoly junior je speciální verze společenské deskové hry na obchodování s nemovitostmi. Nyní můžete mít víc peněz, než jste si kdy uměly představit!

Je to velmi snadné! Postavte se na políčko Start a vydejte se na cestu po hracím plánu. Zastavte na volné pouťové atrakci a je Vaše.

Nyní můžete začít vybírat poplatky od hráčů, kteří se na Vaši atrakci zastaví. A pokud se Vám to podaří a budete mít své pokladny na dvou atrakcích stejné barvy, budete moci vybírat dvojnásobnou částku! Ale pozor - jestliže zastavíte na atrakci jiného hráče, budete muset zaplatit Vy jemu. Projeďte se na vláčkové dráze, prohlédněte si ohňostroj, užijte si autodromu, anobo si zahrajte na video-automatech. Kamkoli se vydáte, zažijete spoustu legrace. Vytáhněte si kartu "Šance" - kdo ví, co Vám přinese? A snažte se vyhnout restauraci - mohli byste se připravit o nevšední dobrodružství!

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky